Archiwa kategorii: Urlop w górach

Warstwa pierwsza przy ciele, czyli jak ubrać się w góry?

Często osoby nie mające dużego doświadczenia w wyjazdach w góry, ubierając się w góry skupiają się głównie na wierzchniej warstwie i zapominają o tym aby dobrać odpowiednią warstwę pierwszą. Na co zwrócić uwagę kupując pierwszą warstwę ubrań w góry.

Czytaj dalej

Co zabrać ze sobą na stok?

Przed wyjściem na stok oprócz oczywistych rzeczy takich jak: cały sprzęt narciarski, czy snowboardowy, kask i odpowiednie ubranie, powinniśmy mieć ze sobą jeszcze kilka innych drobnych rzeczy, które uprzyjemnią nam pobyt na stoku narciarskim. Zobaczcie, jakie drobiazgi zawsze mogą przydać się na stoku. Czytaj dalej

5 najpiękniejszych miejsc, które musisz zobaczyć spędzając wakacje w górach.

   Każde góry są piękne, mają swój urok i bogatą historię. Jednak wybierając się na urlop w góry warto przed wyjazdem dokładnie zaplanować sobie gdzie konkretnie chcemy jechać i co będziemy zwiedzać. Tutaj przedstawię Wam najpiękniejsze miejsca, które znajdziecie w każdych górach.

Czytaj dalej

Kilka porad jak się ubrać w góry i co zabrać na szlak.

Wybierasz się w tym roku na piesze wycieczki po górach? To dobrze, mamy dla Ciebie wskazówki dotyczące tego jak się ubrać i co zabrać ze sobą na szlak, by wyprawa była udana. Pamiętaj p tym, że góry to żywioł, którego nie wolno lekceważyć i na szlaku trzeba być przygotowanym na wszystko.

Czytaj dalej

Jazda na nartach 365 dni w roku – możliwe?

W obecnych czasach prawie już każdy oddaje się bez reszty białemu szaleństwu. Jest tak, gdyż większość z nas uwielbia jeździć na nartach można by rzecz, że wręcz kocha ten sport. Dlaczego? A dlatego, iż wyjeżdżając w góry na narty możemy aktywnie spędzić czas jeżdżąc na nich, a do tego jeszcze podziwiać piękne widoki. Niestety do tej pory było tak, że jeździć na nartach można było tylko w sezonie zimowym. Całe szczęście to się powoli zmienia, dzięki krytym halą narciarskim. W nich możemy jeździć na nartach i na snowboardzie przez 365 dni w roku. Tak jest to możliwe!

 1. Czytaj dalej