Bad Kleinkirchheim

Termy czy narty, a może jedno i drugie w Bad Kleinkirchheim?

Masz ochotę na narty, ale chciałbyś też skorzystać z geotermalnych źródeł? Nic straconego, w Bad Kleinkirchheim masz szansę na wypróbowanie tych obu przyjemności. Tutaj dowiesz się więcej o tej stacji narciarskiej.

Bad Kleinkirchheim

Źródło: http://austria-na-narty.pl/

Ośrodek narciarski Bad Kleinkirchheim jest położony w samym sercu Karyntii, po południowej stronie Alp. Dokładniej, leży w rezerwacie Nockberge, w paśmie górskim. To bardzo znany i powszechnie polecany narciarski ośrodek sportowy. Zamieszkuje go około 1670 mieszkańców. Na austria-na-narty.pl znajdziemy najciekawsze miejsca hotelowe.

Trasy narciarskie w Bad Kleinkirchheim

Na terenie ośrodka narciarskiego możemy skorzystać z 103 km nartostrad. W ty 18 km to trasy łatwe, 77 km stanowią trasy średnie, a tras trudnych mamy w sumie 8 km. Na szczyty nartostrad podrzuci nas 26 wyciągów, w tym 4 kabinowe, 7 krzesełkowych i 15 orczyków.

Termy Bad Kleinkirchheim

Źródło: http://austria-na-narty.pl/

Inne atrakcje w Bad Kleinkirchheim

Co więcej, w Bad Kleinkirchheim mamy do wyboru wiele innych atrakcji. W tym 3 lodowisko, 3 oświetlone tory saneczkowe, niezapomniane kuligi z zaprzęgiem konnym, Curling, Nocktubing oraz 60 km tras wędrownych.

Podziwiaj Puchar Świata

W Bad Kleinkirchheim odbywają się zawody Pucharu Świata. Są one rozgrywane na zawodowej trasie zjazdowej im. Franza Klammera. Trasa ta ma długość 4200m, a różnica poziomów wynosi 920m.

Relaks w basenach geotermalnych

Po męczącym dniu na stoku, zawsze możesz zrelaksować się w basenach geotermalnych w Römerbad i St. KathreinRömerbad i St. Kathrein. W nich szybko zregenerujesz swoje mięśnie. Co ważne, temperatura wody może sięgać nawet 33 stopni Celsjusza. Dzięki gorącym źródłom, ośrodek ten tętni życiem przez cały rok, bez względu na pogodę. Tutaj możemy skorzystać również z usług w SPA o nazwie Karlsbad, który pojawił się w tym miejscu już 300 lat temu.

Bad Kleinkirchheim to idealne miejsce dla osób, które chcą doznać luksusu i w pełni odpocząć od wciąż popędzającej nas codzienności. Narty z rodziną oraz odpoczynek w gorących źródłach to idealna propozycja na głęboki relaks.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *